FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiac...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak przeżyć ?!
Autor Wiadomość
viscaelb 
przyjaciel forum

Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 15:26   Jak przeżyć ?!

Witam. Mam spory problem z marihuaną. W dużym skrócie, mam 22 lata palę od 16 roku życia, ale codziennie, dosłownie codziennie to od ponad 2 lat, dzień w dzień, z ręką na sercu, nie pamiętam dnia, abym nie palił. Chciał bym to gówno rzucić w cholerę, ale jestem po prostu uzależniony. Nie jestem w stanie wytrzymać bez tego gówna! Płakać mi się chce bo zniszczyło mi to życie i masa pieniędzy poszła się...Najgorzej jest wieczorami, jeśli nie zapalę to mam zimne dreszcze, zalewają mnie poty. Wolał bym zdecydowanie mieć kaca. Kac alkoholowy przy tym to jest raj. Mam ogromne zaniki pamięci krótko trwałej. W pracy myślę tylko o tym, że jak wrócę do domu to sobie zapalę i wyluzuję. Moje życie opiera się na tym gównie!

Teraz mam pytanie, ale tylko skierowane do osób, którym udało się to odstawić, proszę o niewypowiadanie się ludzi, którzy nie mieli do czynienia z marihuaną lub zapalili parę razy w życiu, bo możecie się wymądrzać, ale na prawdę to gówno wiecie jak ta osoba się czuję i co przeżywa. Jeśli chodzi o terapię to chodziłem kilka miesięcy, ale co z tego jak po każdej wizycie przychodziłem i paliłem bo po prostu nie byłem w stanie bez tego wytrzymać.
Jak daliście sobie radę z rzuceniem tego gówna ? Ktoś "doświadczony" może mi coś doradzić ?

1andy1 
przyjaciel forum

Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 20:43   

To jest forum "alkoholizm" i tyle w temacie.

deratyzator 
moderator

Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 21:13   

Andy no nie. Ten dział poświecony jest właśnie innym uzależnieniom. W życiu wypaliłem parę skrętów. Nie znam się na uzależnieniu od trawy, nie wypowiadam się :-) :-) :-)

1andy1 
przyjaciel forum

Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 23:08   

Aha, faktycznie.

Bisz 
przyjaciel forum

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 13:43   

A podobno jak mówią Ci wszyscy od zalegalizowania miękkich nie mozna się od Marychy uzależnić. Największa bzdura jaką słyszałem. W rodzinnego doświadczenia (brat był uzalezniony przeszło 4 lata) wiem, że w takich wypadkach jedynym rozwiązaniem jest zamknięta terapia w ośrodku. Mój brat będąc w ośrodku Oaza - kilka razy miał ochotę zaprzestać terapii, na szczęśćie wytrwał. Widzę u kolegi ogromną chęć wyjścia z nałogu i to jest wielki plus - trzeba poszukać tylko takiego ośrodka który będzie sprawowował kontrolę w tym pierwszym najtrudniejszym etapie.

Odpowiedz do tematu