FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiac...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
A na jakim detoksie Wy byliście?
Autor Wiadomość
buraczana 
przyjaciel forum

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018 10:44   A na jakim detoksie Wy byliście?

Poszukuję właśnie jakiegoś ośrodka, do którego mogłabym się udać na detoks. Sęk w tym, że jestem lekomanką… Niby to głupie, ale naprawdę uzależniłam się od prochów i sobie teraz z tym poradzić nie mogę. Dopiero nowo poznany chłopak mi uświadomił, co ja ze sobą właściwie robię. Chciałabym jednak się dowiedzieć o Was, na jakich Wy byliście detoksach i jak przez nie przechodziliście. To boli?

Bisz 
przyjaciel forum

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018 15:08   

Gratuluję decyzji, choć ona zawsze jest trochę późno. Co do Twojego pytania, detoks zdecydowanie do przyjemnych nie należy, nie ma co się oszukiwać. Ale objawy, jakie łagodzi są dużo gorsze od tego, jak wygląda samo odtruwanie. Uzależniony organizm potrafi swojemu „właścicielowi” zrobić prawdziwą gehennę, kiedy ten odstawi używkę, nawet jeśli to jest lek.

Boczek 
przyjaciel forum

Wysłany: Śro 17 Sty, 2018 09:38   

Trudno się z kolegą wyżej nie zgodzić. Przy detoksie, jaki przechodziłem po narkotykach, odczuwałem tylko znikomy głód, zawroty głowy i jej ból, ale poza tym… Pwiem Ci tak, raz na własną rękę próbowałem odstawić dragi. Dobrze, ż emnie dowieźli do szpitala, bo już toczyłem pianę z ust. Choć te bomby elektrolitowe w szpitalu, które mi zafundowali, wcale lepsze nie były. Tak czy inaczej, póxniej znalazłem sobie ośrodek w Poznaniu, do którego pojechałem itam odbyłem profesjonalny detoks, dzięki któremu dzisia jestem czysty.

buraczana 
przyjaciel forum

Wysłany: Śro 17 Sty, 2018 13:41   

Rany, jak się tak Was czyta, to się wszystkiego odechciewa i strach człowieka ogarnia :/

Boczek 
przyjaciel forum

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018 11:17   

no niestety, popełniło się błędy w młodości, to później trzeba było za nie zapłacić. Lepiej tak, niż zgonem.

buraczana 
przyjaciel forum

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018 15:16   

A mógłbyś powiedzieć coś o tym ośrodku wiecej? Gdzie on dkładnie leży? Czy prowadzą też jakąś terapię dla lekomanów? To dość chyba istotne.

Boczek 
przyjaciel forum

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 10:40   

Wiesz co, ja ich znalazłem przez stronę poznandetox.pl i to klasa profesjonaliści, jak na mój gust. Wpierw odbyłem tam odtruwanie organizmu, a później jeszze zdecydowałem się na terapię. Fakt, trzeba było tam kilka tygodni spędzić, no ale… przynajmniej dzięki temu odzyskuję swoje życie.

GimeLight 
przyjaciel forum

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 13:32   

Wiem o którym ośrodku kolega mówi. Ja również tam byłem, ale jako alkoholik. Rzeczywiście, opieka medyczna, jak i psychologów jest na najwyższym poziomie. Pod tym linkiem http://www.poznandetox.pl/detoks.html masz napisane więcej, jak wygląda detoks alkoholowy. Myślę, że podone zasady są co do narkomanów i lekomanów. W każdym razie życze powodzenia! Jak się im poddasz, to na pewno Ci pomogą z tego wyjść :)

lubietankowac91 
przyjaciel forum

Wysłany: Nie 21 Sty, 2018 14:19   

Ja byłem na domowym- uzależniony byłem od alkoholu i bardzo agresywnie wchodziłem w opioidowe leki.

salamadra 
przyjaciel forum

Wysłany: Pią 16 Mar, 2018 11:27   

Cześć. Przepraszam za zmianę tematu ale może ktoś z was mógłby mi pomóc i wskazać dobry prywatny i anonimowy osrodek leczenia z alkoholizmu? Zależy mi na sprawdzonej i skutecznej terapii, najlepiej z dala od południowej Polski. Piszcie proszę.

ZaniescSpokoj 
przyjaciel forum

Wysłany: Pią 16 Mar, 2018 14:41   

Już był tu polecany ośrodek leczący uzależnienia, wystarczy czytać posty..

lodowiec 
przyjaciel forum

Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 08:07   

to chyba „ZaniescSpokoj” nie czytasz ze zrozumieniem bo wcześniej pisano o lekomanii a koleżanka prosi o namiary na ośrodek leczący alkoholizm. Co prawda ja nie przechodziłem terapii ale wiem że w http://kobietaterapia.pl/ mają bardzo dobre podejście i nowoczesne metody. To jest chyba jedyny taki ośrodek który zrozumiał że uzaleznienie kobiet i mezczyzn ma inne podloze i przebieg, dlatego ma tak wysoka skutecznosc.

ZaniescSpokoj 
przyjaciel forum

Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 11:52   

Czytam ze zrozumieniem. uwazam ze uzaleznienie takie czy inne mozna wyleczyc tym samym schematem. Najpierw detoks później terapia właściwa nastawiona głównie na psychikę. Nie powiesz mi chyba że tam leczą zupełnie inaczej.

lodowiec 
przyjaciel forum

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 10:46   

Leczenie nie moze być schematyczne bo wtedy jest nieskuteczne. Prywatne ośrodki podchodzą indywidualnie do każdego klienta bo nie wszyscy potrzebuja chociazby detoksu. Dochodzi kwestia różnicowania płci o której już pisałem. Kobiety podchodzą do wszystkiego bardziej emocjonalnie, każdy nawyk jest u nich silnie zakorzeniony w psychice.

salamadra 
przyjaciel forum

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 15:25   

Dziękuję za pomoc, czegos takiego właśnie szukałam.

Odpowiedz do tematu